Научные статьи

Поняття туристичних формальностей та їх види

23.07.2011 15:52 · Научные статьи
"Форма" з латинської – встановлений порядок. “Формальний” – виконаній по встановленому зразку. "" – встановлена законодавством умова або дія, необхідна при виконанні важливої або відповідальної справи.

Становлення і регулювання міжнародного туризму.

23.07.2011 15:42 · Научные статьи
Структура організації і управління туристичної фірми визначається задачами і стратегією компанії, але, як правило, має керівника, що здійснює загальне керівництво і розробляючого загальну стратегію фірми, а також відділи посередницьких операцій, маркетингу і реклами, бухгалтерію.

Організація міжнародного туризму

23.07.2011 15:41 · Научные статьи
З розвитком масового організованого туризму і переходом його на нову основу, що спирається на розвинену туристичну індустрію і сучасні кошти транспорту, сталися деякі зміни в формах організації міжнародного туризму. По-перше, істотно зросло число роздрібних фірм, пропонуючих туристичні послуги турагентів і часто позбавлених юридичної і господарської незалежності.

Індустрія міжнародного туризму і її розвиток в сучасних умовах.

23.07.2011 15:40 · Научные статьи
У цей час індустрія туризму є однією з форм міжнародної торгівлі, що найбільш динамічно розвиваються послугами. У останні 20 років середньорічні темпи зростання числа прибуттів іноземних туристів в світі становили 5,1%, валютних надходжень - 14%.

Нігерія

23.07.2011 14:56 · Научные статьи
Територія країни простирається від узбережжя Гвінейської затоки до західно-африканської савани. На заході граничить з Беніном, на півночі з Нігером, на північно-заході з Чадом, на сході і південно-сході з Камеруном.