Туристично-країнознавча характеристика Куби

Тринідад

Тринідад вважається найзначнішим після Гавани містом Куби у відносинах архітектури і туристичних визначних пам'яток. Він відрізняється лише тим, що тут панує тиша і спокій, це місце для тих, хто любить шум пробою і невимовну колоніальну красу. Хоча вечорами жителі Куби виходять на площу Майор , що б розважитися і поділиться новинами, які накопичилися за день. ЮНЕСКО оголосила Тринідад надбанням людства.
Тринідад має не менше визначних пам'яток, ніж Гавана, наприклад:
- Церква і монастир св. Франциска в Тринідаді є символом міста. У 1813 р. монастир був побудований для черниць-францисканців. Пізніше в нім розташувалися іспанський гарнізон, школа, а зараз знаходиться Музей боротьби з бандитами, де зібрані фотографії, документи і предмети, що розповідають про боротьбу з контрреволюціонерами в горах Ескамбрай в 1960-і роки.
- В Тринідаді найбільша церква Куби - це Головна приходська церква Св. Трійці , вона відрізняється дивовижною акустикою. Церква була побудована в кінці ХIХ в.
- Також тут знаходяться споруди побудовані в колоніальній архітектурі, це Музей колоніальної архітектури у своєму роді він єдиний архітектурний музей на Кубі. У ХVIII в. цей будинок був резиденцією сімейства Санчес - Існага, цукрового очерету, що володів плантаціями. Цікавий експонат - душ ХVIII в. з безліччю труб для гарячіше і холодної води.
- Палац графа Брунета (Романтичний музей) в Тринідаді - поза сумнівом, найкрасивіший і цікавіший музей в місті. Тут зібрана величезна колекція предметів обстановки і картин в романтичному стилі. Всі експонати ідеально гармонують з самим палацом, який колись належав багатому плантаторові графу де Брунету.
- Палац Кантеро (Муніципальний історичний музей) в Трінідаде- в цьому музеї можна познайомитися з історією міста, а також побачити предмети, пов'язані з історією всієї провінції. Музей розташувався в розкішній будівлі ХIХ в., побудованому в стилі неокласицизму.