Розвиток туризму в Іспанії

Екскурсії до Іспанії, визначних пам'яток Іспанії

Екскурсії в Мадриді


Екскурсії в столиці Іспанії Мадрид дуже різноманітні, тут є величезна кількість цікавих місць, пам'ятників історії і мистецтва що зустрічаються майже на кожному кроці. Екскурсійні маршрути по Мадриду різноманітні настільки, що кожен з них залишає свої незрівняні враження.
На екскурсіях по Мадриду рекомендується відвідати:
центр Королеви Софії, Палац Буен Ретіро, Королівську фабрику гобеленів, Башту храму Сан Педро ель Вьехо, Пласа Майор, площа Вілья і будівля Муніципалітету, Королівський палац і сади, що оточують його.
Художні галереї і музеї Мадрида:
Ель Прадо, Касон дель Буен Ретіро, Археологічний музей, Музей сучасного мистецтва.
В околицях Мадрида розташовуються важливі історичні і культурні центри країни: Алкала де Енарес, Ель Еськоріаль. Також в передмістях підноситься палац Сарсуела, резиденція іспанських королів Ла Пуерта дель Сіль.
Любителям подієвого туризму обов'язково варто з'їздити до Мадрида навесні. Тут проходить грандіозне свято покровителя міста - Св. Ісидро.

Екскурсії до Барселони


Декілька інша Іспанія відкриється вам після подорожей по столиці Каталонії – Барселоні. Це жваве місто на березі Средізєїного моря за значенням можна порівняти не тільки з Мадридом, але і з найголовнішими центрами культурного життя Європи. Тут помітні відмінності між устроями життя, культурою, звичаями і традиціями каталонського народу і решти Іспанії. Ще одна особливість зовнішності Барселони – контрастність. Багаторічна історія тут успішно поєднується з новими віяннями.
На екскурсіях в Барселоні рекомендується відвідати:
Готичний квартал із стародавнім собором, собор Саграда Фаміліа ("Святого Сімейства"), палац і парк Гуель, будинок Мила, музей Пабло Пікассо, Хуана Міро, музей каталонського мистецтва, Монумент Колумбу, великий парк розваг Порт Авентура, музей Пікассо, Палац Каталонської музики, музей історії міста, пам'ятник Христофору Колумбу, парк Сьютаделья, зоопарк, замокнув Монтжуїк, палац Палау Насьональ, співаючі фантаны на Монтжуїке, іспанське село (копії справжніх будівель зі всіх провінцій Іспанії), площа Іспанії, олімпійське село, оперний театр Лісео, парк атракціонів Тібідабу, акваріум в Барселонете, квартали Старого міста, архітектурний ансамбль в стилі модерну - район Ешампле.
Іспанія красива і своєрідна країна, тому, в якому б місті ви не знаходилися – там завжди знайдеться маса цікавих місць, куди варто сходити, на що варто подивитися.
Інші цікаві місця:
Рицарські замки в Коста-бланка і Коста-брава, замокнув Санта-Барбара, город-крепость в Гуадалесте, піщані дюни в курортному містечку Кулера.

Екскурсійний тур в Андалусию


Це - область в Іспанії з безліччю пам'ятників старизни, що чудово збереглися до наших днів: середньовічні фортеці і арабські башти XI століття, кафедральні собори і стародавні андалусские поселення в горах.
Ще Андалусия - вважається батьківщиною запального танка фламенко.

Екскурсії по Севільі


У місті Севілья (столиця Андалусиі) варто побувати в стародавній арабській фортеці Алькасар, подивитися на мінарет арабської мечеті XII століття Хиральда.

Іспанська каррида в Ронда


Місто Ронда - колиска іспанської кориди. Бій биків - стародавній жертовний ритуал, в якому людина (чоловік, рідше - жінка) вступає на арені в протиборство з могутньою твариною. На особливих ранчо вирощують і містять торо браво (бойових биків). Бик вважається готовим до виходу не раніше, ніж досягає 4-х літнього віку. У кориді 3 акти. У першому - матадор, пікадори (вершники із списами) і пеоны (помічники) демонструють силу і злість бика. У другому - бандерильеры всаджують в спину бика по парі дротиків - бандерилий. У третьому - матадор виконує серію прийомів гри мулетой (яскраво-червоний плащ, надітий на стрижень) з биком. Потім він повинен завдати тварині смертельного удару шпагою (эстокада).

Екскурсії у Валенсії


Екскурсії у Валенсії: знамениті башти Серрано і Кварт, площа-ансамбль де-ла-Вирхен з собором Пресвятої Деви, символ міста - башта Мінгелете, ультрасучасний Палац Музики, перлина архітектури Валенсії - рибна біржа Лонха.