Розвиток туризму в Іспанії

Пляжі Іспанії. Клуби підводного плавання.

Іспанія – рай для любителів пляжного відпочинку, тут прекрасні і піщані і галечні пляжі. На пляжах Іспанії можна відпочити не тільки тілом і душею. Приголомшливі пейзажі, що відкриваються, в основному, з острівних і океанських пляжів настільки зачаровують, що від них неможливо відірвати погляд. Берегова лінія Іспанії це один суцільний пляж протяжністю пару тисяч кілометрів. У Іспанії, до речі, немає жодного приватного пляжу – це надає повну свободу у виборі місця під сонцем.
Побережжя Коста Брава омиває тепле Середземне море, берегова лінія, що підвищується, малює затишні бухти і захоплюючі пляжі. На півдні Середземномор'я море більш мирне, яке омиває золоті пляжі Коста Дорада, Коста Азахар, Кості Валенсия, Коста Бланка і Коста Каліда.
У Андалусиі особливий попит мають пляжі Коста Алмейра, Коста Тропікал і Коста Подів Сол.
Марбелья - безперечна столиця відпусток на побережжя Малаги і курорт, що привертає світових знаменитостей.
Гібралтарську протоку сполучає Середземномор'я з Атлантичним океаном. У ясний день африканське побережжя можна бачити неозброєним оком.
По всьому північному побережжю Іспанії затока Біськайський створює дуже цікаву берегову лінію, на тлі якої розташовуються прибережні міста, такі, як Гийон, Сантандер і Сан-Себастьян. Теплий клімат, пишна рослинність і колорит місцевої архітектури робить край побережжя від країни Басків до Аустрії і Галісиі одним з гідних місць для відпочинку в Іспанії.
Прекрасні, що омиваються Середземним морем, Балеарські Острови з їх красивими кручами, ізольованими бухтами і пляжами, що сховалися, на яких можуть відмінно відпочити навіть найдосвідченіші шукачі загару.
Канарські Острови, що з'явилися в результаті вулканічної діяльності, розташовані більш ніж в 1000 кілометрів від Піренейського півострова, недалеко від берега Північної Африки. Тут просто винятковий клімат, а пляжі – чудові у будь-який час роки.
Популярними Канарськими курортами є місто Пуерто де ла Круз, розташований на півдні Тенеріфе, і Пуерто справ Кармен в Ланзаротте. Захоплюючі дюни Маспаломас, що котяться, в Гранд Канаріа необхідно побачити кожному, хто відвідає ці чудові місця.
Не дарма водні види спорту в Іспанії користуються величезною популярністю, адже прекрасні умови, як для річкових, так і для морських видів активного відпочинку, роблять їх доступними для всіх охочих. Залишається лише вибрати і.
Для спуску по гірських річках і байдаркового спорту виключно підійдуть Каталонія і Арагона - одні з кращих Європейських місць для річкового спорту.
Також популярністю користуються такі види спорту, як віндсерфінг, грібний і парусний спорт. Віндсерфінг є коронним видом спорту на Канарських островах, а самі кращі умови для заняття парусним спортом - південь Тенеріфе, головним чином в Ель-медано.
Досвідчені спортсмени прагнуть до тієї, що продувається всіма вітрами Тарифі (побережжя Коста-де-ла-лус), заслужила репутацію однієї з європейських столиць віндсерфінгу, де морська протока між континентами набуває ефекту аеродинамічної труби і прискорює бриз до необхідного рівня, особливо взимку.
Також широко відоме серед віндсерферів містечко під назвою Тарифу. Це прикордонне містечко між Коста-дель-соль і Коста-де-ла-лус, пляжі якого, завдяки хорошому вітру з Атлантики постійно радують любителів віндсерфінгу новими гострими відчуттями.
На всіх прибережних курортах Середземного моря відкриті так звані Clubes Mauticos (клуби водного спорту) при яких працюють і спеціальні школи, де початківців учать ходити під вітрилом. Для досвідченіших організований похил яхт і моторних човнів. Кращою гоночною трасою для парусних судів всіх класів вважається спокійний і захищений від вітрів Мар-менор.
Для серфінгу дуже зручна північ побережжя Коста-брава. Особливо заливши Розес. Тут майже не буває повного штилю.
Іспанія – прекрасне місце для дайвинга. Краса підводного миру і різноманітність видів риб, а також природних утворень привертають сюди любителів підводного плавання зі всього світу. Острови Медес на Костабрава, що отримали статус заповідної зони, де заборонений рибний лов і охороняється розмноження мешканців морського дна, перш за все, дуже цікаві для дайверов.
Подібні місця є також на побережжі Коста Бланка і на Канарських островах.
Клуби підводного плавання є практично на будь-якому курорті і надають послуги як досвідченим, так і початкуючим нирцям. Дайвинг-клубы проводять заняття для осіб з різним рівнем підготовки, забезпечують необхідним устаткуванням, забезпечують трансфер до місць, що представляють найбільший інтерес з погляду краси підводного миру і зручності для занурень різного ступеня складності.
Для купання і плавання до ваших послуг незліченна безліч пляжів. У 1955 р. 238 з них були нагороджені почесними призами за чистоту.