Розвиток туризму в Іспанії

Екскурсії після гірськолижного курортам в Іспанії

Бакейра-беретБакейра-берет - найпопулярніший гірськолижний курорт Іспанії. Курорт Бакейра-берет знаменитий тим, що тут взимку відпочиває іспанська королівська сім'я. Ця обставина визначає і престиж курорту, і, відповідно, ціни.
Різноманітність трас будь-якого рівня: від трас для новачків до складних трас для професіоналів. Велика кількість сніжних гармат. Для сноубордистів є халф-пайп, але краще просто підкотитися не на трасах - на курорті обширна зона катання поза трасами.
У долині понад 70 готелів самого різного рівня, у тому числі і поряд з підйомниками. Дуже непогана місцева кухня в ресторані "Ла Борда" поряд з готелем "Монарто", а ресторан готелю "Тук-блан" відомий відмінним співвідношенням ціна-якість. На курорті є декілька нічних клубів, зазвичай лижники з Барселони і Мадрида проводять час в "Тіффані" або "Ла Місяць".

Сьєрра Невада


Сьєрра Невада - найпівденніший гірськолижний курорт Європи, розташований в 32 км. від Гранади. У ясну погоду з його вершин відкривається незабутній вигляд на Середземне море, за яким виразно є видимими контури Африканського континенту.
Сьєрра Невада дуже цінується серед професіоналів: перепад висот складає більше 1000 м, а характерною межею гірськолижного курорту Іспанії є різноманітність схилів. Хоча, задоволеними залишаються всі, незалежно від рівня катання.
250 сніжних гармат гарантують якісне сніжне покриття в будь-яку погоду. Для нічного катання обладнано дві освітлені траси завдовжки 3300 м (перепад висот 545 м) і 1100 м (перепад висот 295 м).
Є відмінні цілинні поля для лижників і сноубордеров (Прадольяно - центр іспанського сноубординга), дві кільцеві траси для любителів рівнинних лиж завдовжки близько 9 км. (4 ресторани розташовано буквально на трасах). Обладнана і зона для інших видів активного відпочинку, здійснюється прокат снігоходів і саней.
На курорті діє сучасна рятувальна служба, що складається з чотирьох стаціонарних постів і мобільної команди рятувальників, що забезпечує безпеку на всіх трасах.
Курорт відкритий для відвідин з листопада по квітень.

Ла Моліна


Вершини, що нависають над курортом, - списи Лангада (1406 м), Тоса д'Альп (2537 м) і Тосса (2535 м) - входять в гірську систему Ла Сьєрра де Каді. По схилах гір проходять дуже цікаві траси, на яких по ночах працюють ратраки, приводячи їх за любої погоди у відмінний стан.
Висота курорту: 1400 м; загальна протяжність г/л трас: 44 км.; перепад висот катання на лижах: 1700-2445 м; Кількість підйомників: 13.
Маселла
У Маселле – курорт, в основному для тих хто вже уміє не погано кататися. Тут більш "спортивні" схили і траси серйозніші, ніж в більшості іспанських гірськолижних курортах.
Задоволення на Маселле отримують гірськолижники, катання, що добре володіють технікою. До речі, траси супроводжуються прекрасними і незабутніми видами.
На всіх верхніх станціях курорту - кафе, ресторанчики з дуже смачною, трохи гострою іспанською їжею і дивовижними винами.
Висота курорту: 1400 м; загальна протяжність г/л трас: 57 км.; перепад висот катання на лижах: 1600-2635 м; кількість підйомників: 13.

← prev content next →