Загальна характеристика Угорщини та розробка туру по цій країні

Загальна характеристика туру «Чарівна Угорщина для Вас!»

Тур - це програма, в межах якої реалізується мета перебування людини поза постійним місцем проживання, складена з урахуванням індивідуальних побажань, і комплекс заходів по її реалізації на відповідному якісному рівні.
Тури поділяються на види відповідно до мети подорожі та форми щодо організаційних заходів, класифікуються за кількістю учасників, сезоном та терміном перебування. Залежно від комплексу послуг та комфортності подорожування тури поділяються на класи обслуговування. Мотивація подорожі та решта її параметрів визначають програму туру. За формою тури поділяються на комплексні та індивідуальні. Індивідуальний тур передбачає забезпечення подорожування відповідно до побажань туриста. Комплексний тур формується туристичною фірмою, включає певний набір попередньо узгоджених з туристом послуг, вартість яких сплачується в повному обсязі.
З урахуванням вище згаданих фактів у даній курсовій роботі було розроблено тур «Чарівна Угорщина для Вас!».
Основні показники маршруту:
Вид маршруту – кільцевий (Київ – Будапешт – Київ), пізнавальний авіа-тур;
Строк подорожі (дн./ночей) – 8 днів, 7 ночей;
Кількість туристів у групі – 12 чоловік;
Початок обслуговування на маршруті першої групи – 11.05.2010;
Початок обслуговування на маршруті останньої групи – 14.09.2010;
Закінчення обслуговування на маршруті останньої групи – 21.09.2010;
Вартість путівки – 4510 грн. (може змінюватися в залежності від обраного розміщення).
Тур містить: розміщення в 3*** готелі «Лакі» із проживанням в 2-місних номерах з усіма умовами, харчування в готелі – тільки сніданок, а також відвідування 6 екскурсій. У вартість туру також включені: авіа переліт(«АероСвіт»), трансфер аеропорт – готель – аеропорт, медична страховка, послуги гіда-перекладача, а також чотири додаткові екскурсії (за окрему плату)
Тур «Чарівна Угорщина для Вас!» розрахований на відвідування країни в найбільш привабливий період року ( з середини травня до середини вересня) і пропонує зануритися в неповторну атмосферу Будапешту, а також познайомитися з культурою та традиціями Угорщини й насолодитися незабутніми краєвидами країни.
Підготовка туру передбачає надання туристам комплексу послуг відповідно до їхніх вимог щодо рівня обслуговування, змісту туру і технології надання послуг. Рівень обслуговування залежить від рівня складових туристичних послуг: проживання, харчування, екскурсійного, транспортного обслуговування, дозвілля, а також від чіткої їх відповідності меті подорожі. Технологія організації і проведення туру Визначається оптимальністю обслуговування, що полягає в комплексному підході до оформлення всієї програми обслуговування і складання щоденних екскурсійно-розважальних програм.
При складанні програми туру (табл. 1.) необхідно врахувати не тільки визначений рівень комфортності обслуговування, а й відповідність програми обслуговування меті подорожі.
Таблиця 1. Програма туру «Чарівна Угорщина для Вас!»


В вартість туру входить:
проживання в готелі категорії 3* + харчування (сніданки);
медичне страхування;
супровід гіда;
екскурсії по програмі.
В вартість тура не входить:
консульський сбір – 35 евро+10 гривень;
додаткові екскурсії.
Для оформлення візи і бронювання авіаквитка необхідні:
дійсний закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців;
1 кольорова фотокартка 3х4, зроблена не раніше, ніж рік тому, на вписаних в паспорт дітей також;
для дітей до 18 років – нотаріально завірений дозвіл для виїзду за кордон від обох батьків
анкета туриста (дівоче прізвище для жінки, прописка, П.І.П. батьків, довідка з місця роботи,ксерокопія внутрішнього паспорту, часто – документ про платоспроможність – довідка про з/п з місця роботи, для студентів – довідки батьків про з/п з місця роботи).
повний комплект документів на візу подавати за 9 календарних днів до виїзду.