Туристично-країнознавча характеристика Куби

Сантьяго-Де-Куба

Провінція Сантьяго-де-Куба має дві особливості, що роблять її неповторною: це її гостинний, веселий і безтурботний народ і багата культурно-історична спадщина.
Великою своєрідністю відрізняється головне місто провінції, засноване в 1514 році, причому його найважливішою особливістю є чудова бухта, оточена високими горами, над якою піднімається фортеця Сан-педро-де-ла-рока-дель-морро, в 1997 році проголошена ЮНЕСКО Надбанням людства.
В Сантьяго традиційно проходят два великі народні свята: карнавал і Свято вогню.
Місце знаходження Пречистої діви милосердної з Кобрі, Покровительки Куби. Знаходиться всього в 18 км. від центру міста в селищі рудокопів Ель-Кобрі. Базіліка, побудована в 1830 році, стоїть на невисокому схилі, і в ній зберігаються приношення найрізноманітнішого походження, зокрема медаль Нобелівського лауреата по літературі, отримана в 1954 році і пізніше пожертвувана Ернестом Хемінгуеем.
Гран-п'єдра. Величезна скеля вагою приблизно в 65 тисяч тонн, що вінчає вершину, яка знаходиться на висоті більше 1200 м над рівнем моря. Парк займає поверхня в 4300 га.
Баконао. Оголошений ЮНЕСКО Заповідником біосфери, великий природний парк Баконао лежить між горами Сьєрра-маестра і Карибським морем. Він тягнеться на 50 км., і найцікавішими його місцями вважаються Доісторична долина, велика лагуна Баконао і Луг скульптур.