Розробка туру в Болгарію

Програма туру

Програма туру «Скарби Болгарії»:
День 1. Аеропорт Варна – Несебр - Сонячний берег. Приїзд на Сонячний берег, розміщення, ночівля. По дорозі - прогулянка по старовинному Несебру – місту-музею, що знаходиться під егідою ЮНЕСКО.

Мал.1. Старовинний Несебр
Мал.1. Старовинний Несебр


День 2. Сонячний берег – Пловдів. Сніданок, від'їзд до Пловдіву – друге за величиною місто в Болгарії, одне з якнайдавніших міст Європи, розміщення, вечеря-дегустація у винному погребі “Вілла Вініфера” в з.Брестовица, ночівля. По дорозі - прогулянка по Старому місту – історико-архітектурному пам'ятнику епохи Болгарського Відродження з відвідинами будинку Куюмджіоглу і Античного амфітеатру.

Мал.2. Краєвиди Пловдіва
Мал.2. Краєвиди Пловдіва


День 3. Пловдів – Старосел – Казанлик. Сніданок, від'їзд до Казанлика – міста, відомого як „столица Долини троянд і фракійських царів”, розміщення, ночівля. По дорозі – відвідини в с. Старосел фракійського царського комплексу з найбільшим в Південнозахідній Європі храмом-мавзолеєм (Vв. до н.е.), огляд Казанликської гробниці, залу-скарбниці золотих і срібних предметів фракійського мистецтва, відкритих в 14-ти гробницях біля Казанлика.

День 4. Казанлик - Шипка - Етара – Кметовці. Сніданок, від'їзд в с. Кметовці, розміщення, ночівля. По дорозі - огляд храмів кургану „Голяма Косматка” з V в. і меморіальній церкві в с. Шипка.
Мал.3. Село Шипка як культурна спадщина Болгарії
Мал.3. Село Шипка як культурна спадщина Болгарії


День 5. Кметовці – Дряновський монастир – Велико Тирново. Сніданок, від'їзд у Велико Тирново – одну з найстаріших болгарських столиць, розміщення, ночівля. По дорозі – огляд Дряновського монастиря – побудованого в ХІІв., майже зруйнованого під час ярма Османа, в якому тепер зберігаються експонати багатьох історичних епох, зокрема неоліту, оглядовий тур по Велико Тирново з відвідинами горба Царевец і Самоводської чаршиї- торгової вулиці, що зберегла дух міста, яким він був 100 років тому.
День 6. Велике Тирново – Арбанаси - Лясковець – Вбиті камені - Золоті піски. Сніданок, від'їзд на Золоті піски, розміщення, ночівля. По дорозі – відвідини архітектурного заповідника Арбанаси.
День 7. Золоті піски. Сніданок, ночівля.
День 8. Золоті піски - Аеропорт Варна. Сніданок, від'їзд