Розробка туру в Болгарію

Коротка характеристика Болгарії

Болгарія - республіка з парламентським правлінням (за Конституцією РБ, прийнятою 12 липня 1992 року). Глава держави - Президент, законодавчу владу здійснюють Народні збори, виконавчим органом влади є Рада Міністрів (уряд).
Географічне положення: Максимальна відстань із заходу на схід 520 кілометрів, з півдня на північ - 330 кілометрів. Болгарія має спільний кордон на півночі з Румунією, на заході із Сербією та Македонією, на півдні з Грецією та Туреччиною. Чверть території займають ліси - одні з найгустіших у центральній Європі.
Площа: 110,9 тис.кв.км
Адміністративний поділ: 28 областей
Населення - 7,4 млн. чол. В країні також проживають етнічні турки, цигани, греки, вірмени. Невеличка громада українців.
Столиця: Софія, (1,5 млн.жителів).
Найбільші міста: Пловдів(500 тис.), Варна (451 тис.), Русе (180тис).
Мова: Офіційна мова - болгарська, яка належить до південної групи слов'янських мов.
Релігія: Домінує православне християнство. (Дані на 2001) Ортодоксальне християнство - 82.6%, Іслам - 12.2%, Інші християнські конфесії - 1.2%, Інші релігії 4%
Державний прапор: Державний прапор Болгарії складається із білої, зеленої та червоної горизонтальних смужок із гербом у лівій верхній частині. Біла смуга - символ миру та свободи, зелена - природні багатства країни, червона - символ мужності і крові патріотів, яку пролито в боротьбі за незалежність. Прапор у нинішньому варіанті існує від 1947 року.
Державний герб: Герб Республіки Болгарія - це золотий коронований лев, що стоїть на задніх лапах, на червоному тлі у формі щиту, під яким напис: "Сила в об'єднанні". Щит тримають два золотих коронованих прямостоячих леви із лівої та правої сторони. Вони стоять на схрещених дубових гілках із жолудями.
Державний гімн: Державним гімном є пісня "Мила Батьківщино".
Метою курсової роботи було дослідження згідно організації туру. При організації туру у Болгарію було розглянуть багато чинників. Це оцінка попиту на рекреаційні тури, і взагалі на тури до Болгарії. Досить детально був розроблений проект туру: була здійснена оцінка території, виявлене організаційне,технічне та інформаційне забезпечення. Була розроблена програма, форма туру та його маршрут. Також в даній роботі бів запропонований шлях просування цього туру для потенційних клієнтів.
У курсовій роботі був запропонований тур «Скарби Болгарії». Тур по таких містах Болгарії: Варна-Несебр-Сонячний берег- Пловдів-Старосел- Казанлик- Шипка-Велико - Тирново- Золоті піски- Варна
Болгарія може запропонувати своїм гостям розваги на будь-який смак: морське побережжя з прекрасними пляжами і розвиненою інфраструктурою відпочинку і розваг; сучасно обладнані гірськолижні траси недалеко від готелів будь-якого рівня (від простих кемпінгів до п'ятизіркових); велика кількість ресторанів, нічних клубів і аквапарків і інших розважальних центрів в найбільших містах країни (Софія, Варна, Русе, Бургас і т.д.); "сільський туризм" (до 20 етнографічних сіл-музеїв розташованих в самих незачеплених цивілізацією районах Болгарії), які пропонують п'ятизірковий комфорт, об'єднаний з традиційним для Болгарії устроєм життя; "винний туризм" - новий і перспективний для Болгарії напрям.

← prev content next →