Банько В.Г. Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів: Навчальний посібник. 2-ге вид., перероб. та доп. — К.: Дакор, 2008. — 328 с.

3.5. Обробка в сучасному інтер'єрі

Пластична мова архітектури є вірним використанням в цій конструкції і матеріалі. Зодчі минулого приваблювали для створення високохудожніх композицій інтер'єру декоративний природний камінь в усіх різновидностях кольорової фактури цінні породи дерева з різними видами декоративної роботи його поверх-ності, ліпні вироби та архітектурні деталі, декоративні профіліро-вані штукатурки. Колір є найважливішим фактором формування і сприйняття інтер'єру фізіологічно, психологічно та естетично діє на людину з функціональним призначенням інтерєру.

Сучасна архітектура виражається простором, що створює за допомогою світла і використання великих прозорих поверхонь. Всі приміщення готелю повинні бути пов'язані між собою кольором і характером роботи. Якість виконання робіт виражає економічність та комфортабельність. Матеріали підбирають в залежності від функціонального призначення.