Відпочинок у Львові - розваги, доступні для кожного українця

Чи знаєте ви, що в Україні є місто, яке цілком заслужено можна назвати європейським ? Тут європейська інфраструктура, європейські вулички, розважаються тут вишукано, культурні традиції шанують і люди абсолютно європейські – усміхнені і задоволені життям. Це Львів.

Львів за останні 5 років створив конкуренцію Празі та Кракову. Направду, тут можна за цілком доступні гроші відпочити по-королівськи і набратись вражень на цілий рік. Ні моря, ні гірськолижних курортів... просто європейське місто, яке вражає своєю гостинністю і готовністю до прийому тисяч туристів. Львів залишається в серцях. Ті, хто вирішить провести декілька днів в цьому місті, розумітимуть значення цих слів, це не порожня фраза.

Але для того, щоб зрозуміти Львів, потрібно виділити щонайменше 5 днів. Тут дійсно є де проводити час, і скучно в цьому місті розваг, повірте, не буде.

Скільки коштує відпочинок у Львові?
Що формує ціну відпочинку: проживання, харчування, доїзд, розваги.
Проживання. Зняти квартиру у Львові поденно - близько 300 грн. Тобто, якщо приїжджає сім’я чи компанія з 4-х людей, то ціна відпочинку буде цілком доступною.

Харчування. В середньому ціни на продукти у Львові – нижчі столичних. Але! Їхати до Львова та харчуватись не в ресторанах – це просто гріх.
Челентано на площі Ринок - це не просто піцерія, це ресторан
Челентано на площі Ринок - це не просто піцерія, це ресторан

Львів просто розриває від великої кількості дійсно крутих ресторанів, які готові задовільнити будь-якого гурмана. Так, це місто для справжнього гастрономічного туриста. Середній чек – від 100 грн на 1 людину.
Проводіть час красиво
Проводіть час красиво

Тобто, для того, щоб харчуватись в ресторанах постійно достатньо 250 грн на добу. І, повірте, страви будуть дійсно вишуканими.

Доїзд. Вартість квитків до Львова можна переглянути на сайтах бронювання квитків. Пересування по місту доступне громадським транспортом, вартість маршрутки - 4 грн. Орієнтуйтесь в день витрачати близько 15 грн на проїзд.

Розваги. Оперний театр – це перше і обов’язкове місце відвідування.
Львівська опера - неперевершена
Львівська опера - неперевершена

Орієнтуйтесь сходити щонайменше 1 раз, тому будьте готові витратити близько 100 грн з людини. Їдете до Львова з дітками – сходіть в цирк. Середня вартість вистави також близько 100 грн. (можна брати дешевші місця, однак при можливості, економити не варто). Аквапарк – розваги для діточок доступні за ціною 70 грн за годину. Екскурсія на 1 особу – близько 100 грн.

Підраховуємо вартість п’ятиденної віпустки:
- проживання 500 грн;
- харчування 1000 грн;
- розваги 500 грн;
- доїзд - по-різному, залежно від місця виїзду.

Отже середня вартість постійних розваг на одну особу за 5 днів складає близько 2000 грн. Звичайно, можливо зекономити на харчуванні та цілком вкластись в 1500 грн. на одну особу.