Туристична індустрія в Китаї.

Вступ

Туризм - це не тільки чудова нагода для людини відпочити, але й ознайомитися з історією, культурою та мальовничими куточками будь – якої країни, міста. Всіх туристів завжди приваблювали таємничість, секрети та відчуття дотику до історичного минулого – саме це можна відчути у Китаї.
Отже, об’єкт дослідження моєї курсової роботи - Китай, як не просто країна, це зовсім інший світ, світ зі своїми незбагненними законами, величезними містами-мурашниками, луками Внутрішньої Монголії, безкрайніми пустелями, таємничими печерами в горах, руїнами колись існували цивілізацій.
Конкретне завдання даної роботи полягає в аналізі: фізично-географічного положення та природно-кліматичних особливостей Китаю; туристичного ринку країни.
Предметом дослідження моєї курсової роботи є вивчення :
• природно-туристичних ресурсів країницікавих екскурсійних турів на території області ;
• сучасного стану та перспективи розвитку екскурсійної галузі на території Китаю
Дана курсова робота ґрунтується на використанні загальнонаукових та спеціальних методів дослідження. У ході написання роботи використовувалися методи вибіркового дослідження. Інформаційну базу дослідження склали підручники, наукові публікації з обраної тематики, звітні матеріали об’єкту дослідження, публікації у пресі, власні спостереження.
Відомо Китай володіє значними природними ресурсами, пам’ятками природи та історії - все це є реальним підґрунтям для успішного розвитку туризму в країні, що в свою чергу стане великим кроком для розвитку та покращення туристичної індустрії Китаю.


← prev content next →