Загальна характеристика Угорщини та розробка туру по цій країні

Пошук партнерів-постачальників та послуг

Комплекс (пакет) послуг, запропонований у розробленому турі, містить у собі розміщення в готелі «Лакі» 3*** з харчуванням – тільки сніданок – Bed & Breakfast, авіа переліт регулярнім рейсом авіакомпанії «Аеросвіт», а також трансфер і екскурсійну програму (надаються відповідно до умов договору із угорською компанією Chemol Travel Agency). Ці компанії й організації були відібрані з величезного числа постачальників туристських послуг, як кращі за наступними показниками:
1. Досвід роботи на ринку туристських послуг доволі великий;
2. Конкурентні переваги (ціна послуг, комфортабельність, можливість співробітництва щодо строків)
3. Імідж і популярність.
Готель «Лакі» (додаток 14) розташований в 4-5 км. від центру Будапешта, в зеленій зоні міського саду. По сусідству знаходиться термальна купальня Пашкаль під відкритим небом. Неподалік пролягає швидкісна магістраль М3.
Архітектурний стиль готелю нагадує про старі часи, внутрішній інтер'єр оформлений одночасно й просто і елегантно, все тут дихає комфортом і домашнім затишком. Ресторан готелю, тихий конференц-зал, бар, тераса та сад - все це відповідає самим високим вимогам.
Готель «Лаки» має в своєму розпорядженні 36 номерів, включаючи сімейні номери з кухнею, кожен номер з кондиціонером. У кожному номері: ванна кімната з ванною або душовою кабіною, кольоровий телевізор з сателітом, міні-бар, телефон, двері в кімнату з американською системою безпеки, сейф в номері, кондиціонер. Для автомобіля є паркувальне місце.
Вранці в ресторані сервірують сніданок-шведський стіл, в денний та вечірній час тут пропонують відмінні страви традиційної угорської та інтернаціональної кухні. У меню включені також вегетаріанські страви.
«АероСвіт – Українські авіалінії» (додаток 15), заснований 12 років тому, став одним із перших українських перевізників, що запропонували пасажирам польоти на комфортабельних літаках, якісний сервіс та сучасні стандарти авіаційної безпеки. Незмінними пріоритетами авіакомпанії є безпека польотів й авіаційна безпека. На початку 2006 року "АероСвіт" отримав сертифікат Міжнародного аудиту експлуатаційної безпеки (International Operational Safety Audit, скорочено – IOSA).
На сьогодні "АероСвіт" обслуговує найбільшу у порівняні з іншими українськими авіакомпаніями власну маршрутну мережу. Вона складається з 60 міжнародних повітряних ліній, що єднають Україну зі столицями, діловими центрами і всесвітньо відомими курортами 29 країн: Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Греції, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Канади, Кіпру, Китаю, Латвії, Литви, Мальти, Німеччини, ОАЕ, Пакистану, Польщі, Росії, Сербії, США, Таїланду, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Швеції та Естонії.
Угорська туристична компанія Chemol Travel Agency, з 17-річним досвідом у наданні туристичних послуг і бездоганною репутацією, завжди рада запропонувати співробітництво туристичним агентствам в Україні в області розміщення й обслуговування туристичних груп та окремих осіб у Будапешті та по всій Угорщині. Багаторічний досвід фірми дозволяє розробляти програми з Будь-яким розміром бюджету від V.I.P. до економічного, включаючи дитячий і студентський туризм.