Розробка туру в Болгарію

Форма туру та схема маршруту до Болгарії

Історична спадщина Болгарії схожа на скриньку з скарбами. Тільки відкрийте скриньку багатовікової болгарської історії і ось вони – могильні некрополі і кам'яні барельєфи, яким 5-7 тисяч років, найстаріші в Європі золоті предмети, останки фракийських гробниць і палаців, римські фортеці, амфітеатри і храми, болгарські фортеці різних століть, пам'ятники героїзму і самопожертвування, християнські церкви і монастирі, типові звичаї і ремесла, чудова кухня, що полонить фольклор, освячені століттями культурні традиції... Ми запропонуєио цікавий тур по Болгарії – Скарби Болгарії!
Плюс даного туру ще й те, що даний тур можна сумістити з відпочинком на одному з літніх курортів Болгарії.
Схема маршруту по туру Скарби Болгарії буде такою:
Варна-Несебр-Сонячний берег- Пловдів-Старосел- Казанлик- Шипка-Велико - Тирново- Золоті піски- Варна
Спробуємо описати деякі визначні місат, у яких ви зможете побувати,якщо оберете цей тур.
Несебр. Найбільш екзотичний куточок Болгарії і одне з найоригінальніших міст Європи. Виник він більше 5 тисяч років назад на крихітному півострові, що нагадує формою наш Крим. Несебр з усіх боків оточений морем, а з материком його зв'язує лише вузький перешийок. Таке розташування зумовило і особливості історичного розвитку. Впродовж століть Несебир був містом-державою спочатку грецької, потім римської колонії, візантійським, а потім і болгарським провінційним центром. Несебр нагадує справжній музей просто неба. Йдеш, скажімо, по вулиці, роздивляючись листівки і сувеніри, і раптом натикаєшся на чергову старовинну церкву. Всього на цьому крихітному півострові в тому або іншому вигляді уціліло одинадцять церков: візантійські, стародавні болгарські церкви. Працюють етнографічний і археологічний музеї, жваво торгують маленькі магазинчики з традиційною болгарською керамікою, іграшками, трояндовою олією, і чудові кав'ярні. У ресторанах і відкритих кафе біля моря подають дуже смачну рибу, яку запікають її на гратах.
Якщо ж ви хочете зробити тривалішу подорож і трохи краще познайомитися з Болгарією, відправляйтеся углиб країни. Екскурсію у Велико-Тирново або Софії можна замовити в будь-якому готелі. Історію Болгарії без відвідин хоч би одних з двох історичних міст ви уявите собі навряд чи. Любителі гумору і анекдотів можуть заїхати з Велико-Тирнова в Габрово - до нього трохи більше сорок кілометрів. У Велико-Тирново можна прокотитися і за один день - це 200 км. від Варни. Тільки шкода, якщо у вас не буде часу на прогулянки, адже головне в цьому місті - атмосфера неспішності і старовини.
Золоті піски. Пляжі цілком виправдовують назву курорту, це його головна візитна картка. Золоті Піски дійсно золоті, такі м'які як і море. Золоті піски - це повністю туристичне містечко з дуже приємною болгарською національною специфікою. Безліч готелів, кафе, ресторани, бари, дискотеки.
Пловдів — одне із старих міст Європи (старше за Рим, Афіни і Константинополь), перші поселення датуються понад 6000 років тому. Перше його ім'я, дане фракийцамі — Еумолпіада (Еумолпіас). У 342 місто був завойований Пилипом II Македонським, який назвав його Філіппополіс, у фракийськом перекладі Пулпудева. Надалі місто потрапило під владу Римської імперії (де був центром провінції Фракія) і отримало назву Трімонтіум («Місто трьох горбів»). В цей час місто, будучи важливим військовим опорним пунктом римлян, досягло великого розквіту: про це свідчать численні руїни римських споруд, що збереглися до наших днів.
Пловдів — одне з найкрасивіших міст Балкан; за дивовижну живописність історичного центру його називають містом художників. Більше 200 будівель оголошено пам'ятниками історії і узято під охорону. З античних часів в Пловдіві збереглися залишки міського форуму, стадіону, театру, базіліки, терм, громадських і житлових будівель. Зараз античний театр на 3000 місць відреставрований, і в нім знов організовуються різні уявлення і фестивалі.