Мотивація праці на прикладі готелю «Аускопрут»

Вступ

Готель “АУСКОПРУТ” розташовано в будинках №7-9 по вул. Грюнвальдській. Будинки розташовані в північно-східному крилі центральної частини міста, неподалік залізничного вокзалу. Це пам’ятки архітектури, які на даний час є об’єднані в єдиний комплекс. До 1939 року будинки знаходились у приватній власності і використовувались за первісним призначенням. Пізніше там було розташовано адміністративний заклад.
У 1992 році спільне українсько-австрійське підприємство “АУСКОПРУТ” провело реставрацію та реконструкцію споруд з пристосуванням під готель з одноіменною назвою.
Архітектурний стиль – сецесія. Характерними для цього стилю є елементи балконів, ковані та ліпні огородження, кронштейн.
В готелі “АУСКОПРУТ” клієнти можуть скористатися такими послугами:
-бар
-ресторан
-віденське кафе на свіжому повітрі ( в теплу пору )
-перекладач
-конференц-зал
-магазин українських сувенірів
-паркінг
-автономне тепло-водопостачання
-та багато іншого.
Підприємство працює на ринку готельних послуг більше 10 років. За роки напруженої роботи був створений готель класу “люкс”. З того часу він гостинно відчиняє двері як іноземним туристам зі всіх куточків світу, так і вітчизняним.
Узагальнену характеристику господарської діяльності готелю в умовах ринкової економіки дають величина чистого прибутку і показники фінансового стану. Важливо не лише отримати якомога більший прибуток, але і правильно використовувати ту його частину, що залишилася в розпорядженні готелю, тобто забезпечити оптимальні темпи розширеного відтворення. У динаміці темпів зростання власних коштів із розрахунку прибутку готелю виявляються в кінцевому рахунку успіхи або недоліки розвитку готелю в цілому.

← prev content next →